KMA2D4P20SA-HXY
Артикул:
KMA2D4P20SA-HXY
Производитель:
HXY MOSFET
15
32.25р.
Ciss-Input Capacitance
405pF
Current - Continuous Drain(Id)
3A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
405pF
Current - Continuous Drain(Id)
3A
Drain to Source Voltage
20V
Gate Charge(Qg)
12nC@2.5V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
1V
Minimum
5
Multiple
5
Number
1 P-Channel
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Output Capacitance(Coss)
75pF
Package
SOT-23
Pd - Power Dissipation
1W
RDS(on)
80mΩ@4.5V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
55pF