IXTP44N10T
Артикул:
IXTP44N10T
Производитель:
Littelfuse/IXYS
300
180.78р.
Ciss-Input Capacitance
1.262nF
Current - Continuous Drain(Id)
44A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
1.262nF
Current - Continuous Drain(Id)
44A
Drain to Source Voltage
100V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
33nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
4.5V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+175℃
Output Capacitance(Coss)
190pF
Package
TO-220-3
Pd - Power Dissipation
130W
RDS(on)
30mΩ@10V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
43pF