BSC070N10NS5-HXY
Артикул:
BSC070N10NS5-HXY
Производитель:
HXY MOSFET
289
73.97р.
Current - Continuous Drain(Id)
75A
Drain to Source Voltage
100V
Помощь в выборе
Current - Continuous Drain(Id)
75A
Drain to Source Voltage
100V
Gate Charge(Qg)
39.4nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
2.5V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Package
DFN-8(5x6)
Pd - Power Dissipation
97W
RDS(on)
9.2mΩ@10V