DL12508-2AWB
Артикул:
DL12508-2AWB
Производитель:
DLL
900
14.33р.
Color
maize-yellow
Contact Material
Brass
Помощь в выборе
Color
maize-yellow
Contact Material
Brass
Current Rating
1A
Flame Retardant Rating
UL94V-0
Minimum
5
Mounting Type
Surface Mount, Right Angle
Multiple
5
Number of Pins
2P
Number of PINs Per Row
2
Number of Rows
1
Operating temperature
-40℃~+105℃
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Pin Structure
1x2P
Pitch
1.25mm
Plastic Material
LCP
Reference Series
PanelMate(MX 1.25)
Supplementary Features
Auxiliary Solder Pin
Voltage Rating (Max)
125V