DS1015-01-06R6
Артикул:
DS1015-01-06R6
Производитель:
CONNFLY Elec
5
25.81р.
Color
Red
Contact Material
Copper alloy
Помощь в выборе
Color
Red
Contact Material
Copper alloy
Current Rating
1.5A
Minimum
5
Multiple
Number of PINs Per Row
3
Number of Positions or Pins
2x3P
Number of Rows
2
Package
P=1.27mm(Staggered Pins)
Pitch
2.54mm
Row Spacing
1.5mm
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
55
Voltage Rating
100V
working temperature
-40℃~+105℃