CC12H20A-TR
Артикул:
CC12H20A-TR
Производитель:
EATON
89
82.81р.
Current Rating
20A
ECCN
EAR99
Помощь в выборе
Current Rating
20A
ECCN
EAR99
HTS_US
Interrupt Rating
100A
Melting I2t
80
Minimum
1
Multiple
1
Operating temperature
-40℃~+85℃
type
Surface Mount Fuse
Voltage Rating (DC)
32V